Co oferujemy ?

Pogotowie wulkanizacyjne 24h

Prowadzimy pogotowie wulkanizacyjne czynne całą dobę z dojazdem do klienta na terenie Trójmiasta. Usługę mobilnej wulkanizacji świadczymy 24h na dobę, pora dnia i nocy nie jest ważna dla nas. Jeżeli zadzwonisz o dowolnej porze i przedstawisz nam swój problem, postaramy się szybko dojechać i Tobie pomóc. Rzetelną i ciężką pracą zdobywamy zaufanie klientów, pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach wulkanizacyjnych, wszystko po to by raz wykonana usługa służyła jak najdłużej.

Usługi wulkanizacyjne

Złapałeś gumę i chcesz naprawić swoją oponę? Masz wrażenie, że z Twojej opony uchodzi powietrze? W takim razie pora to sprawdzić w serwisie wulkanizacyjnym czyli u nas.

Specjalizujemy się w naprawie uszkodzeń opon różnego pochodzenia. Naprawiamy zarówno opony letnie jak i zimowe, do samochodów osobowych i dostawczych. Do napraw stosujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu miejsce uszkodzenia po naprawie jest niemal tak samo wytrzymałe jak opona oryginalna.

Naprawy opon wykonują wykwalifikowani pracownicy, dzięki których umiejętnościom mamy już setki zadowolonych klientów, którzy nas polecają.

Sprzedaż opon

Kupiłeś auto i chcesz kupić do niego komplet nowych opon? Twoje letnie opony są już strasznie zdarte? A może boisz się, że cena nowego kompletu przewyższa Twoje możliwości finansowe? Nie obawiaj się, lecz przyjedź do nas.

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór opon do samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy opony letnie, zimowe i wielosezonowe, produkowane przez znane światowe koncerny. Możesz wybierać nie tylko opony nowe, ale także używane, które jednak nadal można z powodzeniem używać.

Sprzedażą opon zajmują się doskonali fachowcy, którzy znają ofertę rynkową i umieją wskazać cechy opon mające istotny wpływ na bezpieczeństwo czy prędkość jazdy. Wybierając nasz serwis nie musisz więc sam wybierać, jakie opony chcesz kupić, lecz możesz polegać na doświadczonych doradcach.

Jeśli więc chcesz, żeby zakup opon przebiegł bezproblemowo, to przyjdź do nas, a przekonasz się, że właśnie tak będzie.

OPONEX 24h

81-500 Gdynia
ul. Radomska 13
tel. 663 754 702 /24h

baner
baner 1 baner 2